Samenvatting van de aflevering
Chris Van Tongelen verhuisde 8 jaar geleden van Lier terug naar Putte, de gemeente waar hij geboren is en waar zijn hele familie nog altijd woont. Chris woont er samen met zijn vriendin Annelies aan een prachtige wijngaard, die Kris samen runt met zijn broer en zijn buurman. Chris tekende zijn huis helemaal zelf. Hij zelf noemt het ‘strak-landelijk’: zwarte ramen, witte muren en veel hout. Hoewel Chris amper thuis is, heeft hij toch drie bars in huis want gezelligheid is belangrijk.
Chris Van Tongelen verhuisde 8 jaar geleden van Lier terug naar Putte, de gemeente waar hij geboren is en waar zijn hele familie nog altijd woont. Chris woont er samen met zijn vriendin Annelies aan een prachtige wijngaard, die Kris samen runt met zijn broer en zijn buurman. Chris tekende zijn huis helemaal zelf. Hij zelf noemt het ‘strak-landelijk’: zwarte ramen, witte muren en veel hout. Hoewel Chris amper thuis is, heeft hij toch drie bars in huis want gezelligheid is belangrijk.
Afleveringen
Chris Van Tongelen
BeluisterdChris Van Tongelen verhuisde 8 jaar geleden van Lier terug naar Putte, de gemeente waar hij geboren is en waar zijn hele familie nog altijd woont. Chris woont er samen met zijn vriendin Annelies aan een prachtige wijngaard, die Kris samen runt met zijn broer en zijn buurman. Chris tekende zijn huis helemaal zelf. Hij zelf noemt het ‘strak-landelijk’: zwarte ramen, witte muren en veel hout. Hoewel Chris amper thuis is, heeft hij toch drie bars in huis want gezelligheid is belangrijk.
Ann Ceurvels
BeluisterdActrice Ann Ceurvels was begin jaren 2000 niet weg te branden van het scherm: ze verscheen in het Swingpaleis, in de zondagavondreeksen als Flikken en Windkracht 10 . Daarna verdween ze van het scherm. Ze verhuisde met haar gezin naar de Kempen en begon er een praktijk als therapeut. Haar kennis haalt ze niet alleen door extra studies, maar ook als ervaringsdeskundige van een zoon met ADHD en autisme.
Wim De Vilder
BeluisterdWim De Vilder volgde de richting Grieks-Wiskunde aan het Sint-Jozefcollege in Woluwe. Hij koos voor Grieks omdat hij Latijn wat saai vond. Maar saai was zijn schoolcarrière alles behalve. Wim stak geen kattenkwaad uit, maar was niet op zijn tong gevallen. Hoe belangrijk waren ‘punten’ voor zijn ouders. Anja Daems vraagt het meteen aan zijn vader , waar Wim les van kreeg. Speelde het trouwens op school dat hij de zoon van ‘Meneer De Vilder’ was?
Ender Scholtens
BeluisterdEnder Scholtens volgde aan het Vita et Pax college in Schoten de richting ‘Latijn-wiskunde’, hij wilde de lat hoog leggen voor zichzelf. Het zijn niet zijn punten die hem door de zes jaren hebben geloodst maar vooral zijn instelling, zegt hij zelf: vriendelijk zijn. Vriendelijk zijn tegen de mensen van het secretariaat die dan door de vingers zagen dat hij weer eens te laat was, vriendelijk zijn tegen de medestudenten zodat zij hun taken met je wilden delen.
Karl Meesters
BeluisterdKarl Meesters sloot zijn middelbare schoolcarrière af in het Koninklijk Atheneum in Etterbeek, een strenge school die Karl voldoende vrijheid liet om zich te ontplooien tot wie hij wilde zijn. Een doetje was hij toen niet. Hij experimenteerde met wiet en durfde al eens stelen. Nog in die tijd bleek Karl een erfelijke oogziekte te hebben. Over die ziekte gaf hij een spreekbeurt in de Engelse les en sprak hij profetische woorden. Woorden die hij zich tot op de dag van vandaag nog steeds herinnert.