Samenvatting van de aflevering
Lotfi el Hamidi schuift aan in de Claudia Show, deze journalist uit Rotterdam was ooit geschiedenisleraar en chef opinie van NRC en schrijft nu voor De Groene. Aan Claudia vertelt hij dat hij hoopvol wil blijven voor zijn dochters maar dat hij zich soms ook moedeloos voelt. 'Prepare for the worst, hope for the best,’ is zijn levensmotto. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Lotfi el Hamidi schuift aan in de Claudia Show, deze journalist uit Rotterdam was ooit geschiedenisleraar en chef opinie van NRC en schrijft nu voor De Groene. Aan Claudia vertelt hij dat hij hoopvol wil blijven voor zijn dochters maar dat hij zich soms ook moedeloos voelt. 'Prepare for the worst, hope for the best,’ is zijn levensmotto. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Afleveringen
Lotfi El Hamidi: ‘Ik ben mijn dochters verschuldigd optimistisch te zijn.'
BeluisterdLotfi el Hamidi schuift aan in de Claudia Show, deze journalist uit Rotterdam was ooit geschiedenisleraar en chef opinie van NRC en schrijft nu voor De Groene. Aan Claudia vertelt hij dat hij hoopvol wil blijven voor zijn dochters maar dat hij zich soms ook moedeloos voelt. 'Prepare for the worst, hope for the best,’ is zijn levensmotto. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Waarom Floor Bremer zo graag verdwaalt
BeluisterdVandaag praat Claudia met politiek verslaggever Floor Bremer. Op haar elfde vertrok ze in haar eentje voor 5 weken naar Mexico. Ze houdt van wandelen maar nog meer van verdwalen. En als ze zich verveelt gaat ze kamerbrieven lezen. Wat kan Claudia leren van haar nuchtere levensfilosofie? Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Waarom Natascha van Weezel weigert haar mond te houden
BeluisterdVandaag in de Claudiashow: Natascha van Weezel. Van haar opa leerde ze om ieder mens als individu te zien en niet als onderdeel van een groep. En van haar vader dat als 2 extreme kanten boos op je zijn, je het dan eigenlijk precies goed doet op de nuance-ladder. Over deze en andere levenlessen praat Claudia met haar en verder ook over Linda, Roos en Jessica, 4 Fun en Cherso. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Herman van der Zandt over Paulien Cornelisse: ‘Vol energie, vol vuur en vol plezier’
BeluisterdIn een week waarin Paulien Cornelisse, national treasure en dikke vriendin van Claudia overleed een andere, afwijkende, aflevering van de Claudiashow. Met De Slimste Mens-presentator Herman van der Zandt praat ze over Paulien, en hoe heerlijk het is om gewone dagen samen met degene die je liefhebt te beleven. Twee verdrietige mensen met vrolijke herinneringen. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.
Maaike Schoon: 'Ga bier halen van je overwaarde!'
BeluisterdClaudia praat met Maaike Schoon over haar vroegere droom visagiste te worden, woonschaamte en over grapjes maken met Zelensky. Lichtpuntje delen of een gouden tip? Mail post@claudiashow.nl of slide in de DM's van @claudiashow op Instagram. Meer Claudia de Breij: www.claudiadebreij.nl Adverteren in deze podcast? Mail adverteren@dagennacht.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.