Radio Swiss Classic FR
Hague Residentie Orchestra & Matthias Bamert - Symphony No. 3 In B Flat Major, Op. 101: IV. Finale

Symphony No. 3 In B Flat Major, Op. 101: IV. Finale

Hague Residentie Orchestra & Matthias Bamert 23 hours ago
Schweizer Klaviertrio - Piano Trio No. 4 in B-Flat Major, Op. 11 "Gassenhauer": II. Adagio

Piano Trio No. 4 in B-Flat Major, Op. 11 "Gassenhauer": II. Adagio

Schweizer Klaviertrio 23 hours ago
Anne Gastinel & Claire Désert - Cello Suite No. 1 in G Major, BWV 1007: I. Prelude

Cello Suite No. 1 in G Major, BWV 1007: I. Prelude

Anne Gastinel & Claire Désert 23 hours ago
Ruth Ann Swenson, Leonard Slatkin & Münchner Rundfunkorchester - I Capuleti Ed I Montecchi: 'Oh! Quante Volte'

I Capuleti Ed I Montecchi: 'Oh! Quante Volte'

Ruth Ann Swenson, Leonard Slatkin & Münchner Rundfunkorchester 23 hours ago
Barbara Bornemann, Hartmut Haenchen, Kammerorchester "Carl Philipp Emanuel Bach", Michael Gläser, Olaf Bär, Peter Schreier, Rundfunkchor Berlin & Venceslava Hruba-Freiberger - Sinfonie G-Dur Wq 173 - Symphony in G Major Wq 173: II. Andante

Sinfonie G-Dur Wq 173 - Symphony in G Major Wq 173: II. Andante

Barbara Bornemann, Hartmut Haenchen, Kammerorchester "Carl Philipp Emanuel Bach", Michael Gläser, Olaf Bär, Peter Schreier, Rundfunkchor Berlin & Venceslava Hruba-Freiberger 23 hours ago
Barbara Bornemann, Hartmut Haenchen, Kammerorchester "Carl Philipp Emanuel Bach", Michael Gläser, Olaf Bär, Peter Schreier, Rundfunkchor Berlin & Venceslava Hruba-Freiberger - Sinfonie G-Dur Wq 173 - Symphony in G Major Wq 173: I. Allegro Assai

Sinfonie G-Dur Wq 173 - Symphony in G Major Wq 173: I. Allegro Assai

Barbara Bornemann, Hartmut Haenchen, Kammerorchester "Carl Philipp Emanuel Bach", Michael Gläser, Olaf Bär, Peter Schreier, Rundfunkchor Berlin & Venceslava Hruba-Freiberger 23 hours ago
Bamberg Symphony Orchestra & Alexander von Pitamic - Dornröschen - Orchestersuite: Das Dornenschloss

Dornröschen - Orchestersuite: Das Dornenschloss

Bamberg Symphony Orchestra & Alexander von Pitamic 23 hours ago
Pamela Frank, Academy of St. Martin in the Fields & Neville Marriner - Violin Concerto No. 3 in G Major, K. 216: Allegro

Violin Concerto No. 3 in G Major, K. 216: Allegro

Pamela Frank, Academy of St. Martin in the Fields & Neville Marriner 23 hours ago
Rundfunkblasorchester Leipzig - Holzschuhtanz aus der Oper "zar und Zimmermann"

Holzschuhtanz aus der Oper "zar und Zimmermann"

Rundfunkblasorchester Leipzig 23 hours ago
Casal Quartet - 3 Ballads, Op. 12 (Arr. for Piano Quintet): No. 3, Sevenlere Dair

3 Ballads, Op. 12 (Arr. for Piano Quintet): No. 3, Sevenlere Dair

Casal Quartet 23 hours ago
Bekijk meer

Radio Swiss Classic FR live

Radio Swiss Classic est une station de radio suisse diffusée internationalement en France.

Dans cette station, vous pouvez écouter le classique classique de la musique.

Animateurs Principaux

  • Jeanne Ferreux
  • Jean-Luc Wey
  • Brigitte Raoul
  • Eors Kisfaludy
  • Geneviève Kaiser
  • Pierre Repond
Categorieën:  Classical
Beoordeling:

Frequenties Radio Swiss Classic FR

Bern: Online

Parijs: Online

Topnummers

Laatste 7 dagen:

1. Orquesta Filarmónica de la Ciudad de México - Fanfare No. 1

2. Baltimore Symphony Orchestra & David Zinman - Romeo & Juliet, Op. 64, Act I: No. 13, Dance of the Knights (Montagues & Capulets)

3. Lucerne Festival Strings & Rudolf Baumgartner - Adagio For Strings And Organ in G Minor

4. - - Má Vlast (My Country): II. Vltava [The Moldau]

5. Sinfonieorchester Basel, Mario Venzago & Paolo Bordoni - Berceuse for Violin and Orchestra, Op. 16

6. Piotr Anderszewski - Suite Française No. 5 in G Major, BWV 816: I. Allemande

7. Camerata Bern & Heinz Holliger - Canon and Gigue in D Major

8. Carl Davis & Royal Liverpool Philharmonic Orchestra - The Godfather: Main Title Theme

9. Cologne Chamber Orchestra & Christian Ludwig - Serenade No. 2 in C Major, Op. 14: I. Allegretto

10. Tafelmusik - Music for the Royal Fireworks, HWV 351: III. La paix

Laatste 30 dagen:

1. Orquesta Filarmónica de la Ciudad de México - Fanfare No. 1

2. Baltimore Symphony Orchestra & David Zinman - Romeo & Juliet, Op. 64, Act I: No. 13, Dance of the Knights (Montagues & Capulets)

3. Carl Davis & Royal Liverpool Philharmonic Orchestra - The Godfather: Main Title Theme

4. - - Má Vlast (My Country): II. Vltava [The Moldau]

5. Leonard Slatkin & BBC Concert Orchestra - The Swan (Le Cygne)

6. Alexander Liebreich, Polish National Radio Symphony Orchestra & Ewa Podleś - Overture from "Guglielmo Tell"

7. Stefan Blunier & Beethoven Orchester Bonn - Symphony No. 5 in C Minor, Op. 67: I. Allegro con brio

8. Chœur de l'Orchestre symphonique de Montréal, Charles Dutoit & Orchestre Symphonique De Montreal - Carmina Burana: "Floret silva nobilis"

9. Brandenburgisches Staatsorchester Frankfurt & Howard Griffiths - Ungarische Tänze: No. 1 G-Moll

10. Zürcher Kammerorchester & Karl-Andreas Kolly - Canon and Gigue in D Major, P. 37: I. Canon

Contacten

Adres: 

Novarastrasse 2, Basel, Switzerland

Telefoon: 

061 365 38 38

Sociale netwerken

Delen

Opmerkingen

APP DOWNLOADEN

Ontdek radiozenders op genre

Filter op regio