AD Media Podcast

AD Media Podcast

AD

TV-columniste Angela de Jong en verslaggever Gudo Tienhooven bespreken wekelijks zaken in de mediawereld. De presentatie is in handen van Manuel Venderbos.

Categorieën: TV en film

Luister naar de laatste aflevering:

RTL-coryfeeën Renze Klamer, Beau van Erven Dorens en Humberto Tan zien straks hun naam van de gevel verdwijnen. De prima scorende talkshows gaan binnenkort verder onder de noemer RTL Tonight en worden gemaakt door een andere producent. Maar waarom? Mediaverslaggever Gudo Tienhooven heeft meer informatie: ‘Uit betrouwbare bron: de nieuwe RTL talkshow wordt een Boulevard 2.0’ Staat de kijker dus een soort RTL Boulevard 2.0 te wachten? 

Uiteraard keek het podcastpanel naar de eerste RTL-uitzending van Arjen Lubach. Dat de satiricus niet langer werkzaam is voor de publieke omroep, werd alleen al duidelijk door het reclameblok halverwege de aflevering. Maar dat hij zich nu begeeft in een commerciële omgeving bleek uit wel meer zaken. Hoe kwalijk is dat? Angela de Jong blijft, ondanks dat er voldoende te lachen viel, sceptisch: ‘Het extra geld voor Lubach is in elk geval niet in het decor en de kapper gaan zitten!’

Meer indruk bij dezelfde zender maakte het programma Kopen zonder kijken. Niet omdat de formule van het programma ineens spannender is, maar door de aanwezigheid van Martijn Krabbé die zich alleen in delen van de uitzending bewust is van zijn ziekte. En waarom slaat voormalig DWDD-hoofdredacteur en Matthijs van Nieuwkerk-collega Dieuwke Wynia ineens zo wild om zich heen in een blog? Ze geeft in de podcast zelf tekst en uitleg.

Verder de (zinloze?) actie van publieke omroepmedewerkers om de miljoenenbezuiniging van tafel te krijgen, gejubel over de Vlaamse versie van Wie is de Mol? en de verpletterende impact van de Netflix-serie Adolescence.

Luisteren dus! Naar de wekelijkse AD Media Podcast, waarin tv-columniste Angela de Jong, mediaverslaggever Gudo Tienhooven en presentator Manuel Venderbos alle hoofd-, rand-, en bijzaken bespreken op het gebied van radio en televisie. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Vorige afleveringen

  • 230 - S11E12: ‘Uit betrouwbare bron: de nieuwe RTL talkshow wordt een Boulevard 2.0’ 
    Tue, 25 Mar 2025
  • 229 - S11E11: ‘De Nederlandse televisie zal nooit meer hetzelfde zijn zonder dit programma!’ 
    Tue, 18 Mar 2025
  • 228 - S11E10: ‘Andre van Duin maakt de meest verschrikkelijke bejaarden-tv!’ 
    Tue, 11 Mar 2025
  • 227 - S11E9: ‘Ik vind Yvon Jaspers uiterst onsympathiek en irritant, maar goud waard voor Boer Zoekt Vrouw!’ 
    Tue, 04 Mar 2025
  • 226 - S11E8: ‘Belachelijk dat fans van Wie is de Mol? lid moeten worden van AvroTros om finale bij te wonen!’ 
    Tue, 25 Feb 2025
Meer afleveringen weergeven

Meer Nederlandse tv en filmpodcasts

Meer internationale tv en filmpodcasts

Kies een categorie