De Top van Nederland

De Top van Nederland

BNR Nieuwsradio

Elke werkdag een goed geïnformeerd gesprek met de top van het bedrijfsleven of een andere leider van nu. Presentatie: Thomas van Zijl.

Categorieën: Zakelijk

Luister naar de laatste aflevering:

Infinitas Learning levert aan ruim 90.000 scholen in 6 verschillende Europese landen het educatiemateriaal. Daarmee is het een van de grotere spelers in de Europese educatiemarkt. In ‘De top van Nederland’ een uitgebreid gesprek met Herberth Samsom (infinitas Learning). Presentator Edwin Mooibroek vraagt hem of de kritiek op de omstreden LiFo-model terecht is en hoe educatie-uitgeverijen kunnen bijdragen aan het verbeteren van de basisvaardigheden van scholieren. 

Over Infinitas Learning 

Infinitas Learning heeft sinds de oprichting in 2007 een groot marktaandeel op de educatieve uitgeversmarkt in diverse Europese landen weten te veroveren. Ze zijn actief in onder andere Portugal, Zweden en België. In Nederland valt de uitgever Noordhoff onder Infinitas Learning. 

Over Edwin Mooibroek  

Edwin Mooibroek is journalist en presentator bij BNR. Hij heeft ruim 30 jaar ervaring in de journalistiek als presentator, verslaggever en eindredacteur. Hij presenteert met enige regelmaat ‘BNR Zakendoen’, het Nederlandse radioprogramma voor economisch nieuws en zakelijk inzicht, waar 'De top van Nederland’ onderdeel van is. 

Abonneer je op de podcast 

 Ga naar ‘De top van Nederland’ en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast en Spotify. 

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Vorige afleveringen

  • 1558 - Herberth Samsom over de klachten rondom werkwerpboeken in het onderwijs 
    Fri, 06 Feb 2026
  • 1557 - Marco Dijkema over innovatie in de groente- en fruitbranche 
    Thu, 05 Feb 2026
  • 1556 - Terwijl de echte pistes smelten breidt SnowWorld in gestaag tempo uit 
    Wed, 04 Feb 2026
  • 1555 - Werkgeversvereniging AWVN kijkt optimistisch naar de aankomende vier jaar 
    Tue, 03 Feb 2026
  • 1554 - Hoe bij het Belgische Teamleader bijna alles hetzelfde bleef ondanks de overname door Visma 
    Mon, 02 Feb 2026
Meer afleveringen weergeven

Meer Nederlandse zakelijkpodcasts

Meer internationale zakelijkpodcasts

Kies een categorie